שואבי אבק תעשייתיים

מתי נשתמש בשואבי אבק תעשייתיים ומדוע?

שמירה על הניקיון היא כלל אצבע בכל הנוגע למקום עבודה או לסביבה הביתית שלנו. שמירה על ניקיון יכולה לתרום רבות בדרכים עקיפות לבריאות שלנו, למצב הרוח ולאווירה הכללית במקום בו אנו שוהים. ישנן דרכים רבות לשמור על מקום עבודה או בית נקי מאבק, כאשר המכשירים המשמעותיים ביותר שיכולים לסייע לנו במשימה זו הם שואבי אבק תעשייתיים.

כיצד שימוש בשואבי אבק תעשייתיים יכול לשדרג את מראה העסק שלך?

גם אם אנחנו לא ערים לכך, אבק נמצא בכל מקום סביבנו – נישא באוויר, מתפזר מהכורסא בתגובה לישיבה שלנו ועם כל צעד שלנו על השטיח המתוח מקיר לקיר שנמצא כבר 25 שנים במשרד, אנו גורמים לאבק להתפזר בכל פעם מחדש סביבנו. לאבק יש כתובת אחת שמשפיעה על בריאותנו והיא מערכת הנשימה שלנו.

נכון, אין דרך להיפטר מאבק לחלוטין, אלא אם כן מדובר בחדר ניתוח סטרילי, אך החללים המרכיבים את היום שלנו רחוקים מרמת הסטריליות הנדרשת לשם כך. לצד זה, יש כמה דרכים בהן ניתן לצמצם באופן משמעותי את הנזקים שהאבק עלול לגרום לנו לטווח הקצר והארוך. שימוש בשואבי אבק תעשייתיים ועוצמתיים, המיועדים למטרה זו בדיוק, מסוגלים להגיע לרמות שאיבה שאנו רחוקים להגיע אליהן בשימוש במכשירים ביתיים.

שואבי אבק תעשייתיים

עוצמת שאיבה ויעילות עבור התוצאה הטובה ביותר

עוצמת השאיבה במכשירים התעשייתיים היא יוצאת דופן בתחום. מתוך הידיעה כי מדובר במשטחים שסופגים אבק באופן משמעותי בחללים עם חלונות פתוחים המאכלסים אנשים רבים, מכונות ותנועה מתמדת בין החוץ אל הפנים – עסקים רבים מפנימים את העובדה כי מה שקובע במקרה זה הוא עוצמת המכשיר והיכולת שלו להתמודד עם סוגי משטחים שונים בתעשייה. לכן, בין אם מדובר בנגריה, מוסך או בניין משרדים- לכל סוג עסק יותאם המכשיר הייעודי עבורו. שימוש במכשיר המתאים יביא את העסק שלך למצב הטוב ביותר שידע זה שנים והתוצאה תהיה ניכרת בשטח, מבלי להתאמץ.

האם שואבי אבק תעשייתיים מתאימים גם לשימוש ביתי?

בגדול, התשובה היא כן אך בהסתייגות קלה. כדאי לשאול את עצמנו האם השקעה זו משתלמת במרחב מצומצם יחסית עבור משטחים עדינים יותר כמו שטיחים או מחצלות שנהוג להניח על הרצפה בבית? לרוב, מדובר בטקסטיל עדין יותר מאשר זה המשתמשים בו בחללים מסחריים ובתי עסק שונים. לכן, בכל הקשור בבית שלנו, מומלץ להשתמש במכשירים עוצמתיים פחות, אשר שעלולים להזיק במידה מסוימת בשימוש לא נכון או אינטנסיבי מדי.