מכונת שטיפה רכובה דגם E42

מכונות שטיפה רכובות

מכונות שטיפה רכובות – קונים בחברתנו!

עסקים גדולים, אשר מתפרשים על פני שטחים גדולים, מחפשים לעיתים קרובות פתרונות יעילים לניקוי שטח העבודה. עובדי ניקיון רגילים אינם יכולים להספיק לנקות את המקום כולו, ולכן עסקים גדולים עושים שימוש במכונות שטיפה מסוגים שונים. מכונות השטיפה השונות מאפשרות ניקיון של שטחים גדולים במהירות ובמינימום מאמץ, ולכן הן מתאימות למקומות כמו מפעלים, מרכזים מסחריים, סופרמרקטים וכן הלאה. חברתנו מציעה לכם מגוון סוגים של מכונת שטיפה, כמו מכונות שטיפה רכובות, אשר מתאימות לשטחים גדולים במיוחד.

מכונות שטיפה רכובותמכונות שטיפה רכובות

מכונות שטיבה רכובות הן מכונות שטיפה אשר פועלות ככלי רכב לכל דבר – יש להן מושב אשר מיועד לנהג/רוכב, אשר מפעיל את המכונה ונוסע עמה לאורך השטח שאותו יש לנקות. מכונות שטיפה רכובות מיועדות בעיקר לשטחים גדולים מאד, לרוב לשטחים שמתפרשים על מעל ל-2000 מ"ר. למכונות שטיפה רכובות ישנו רוחב ניקוי גדול במיוחד, ונפח גדול של מכלי קיבול, אשר מאפשרים איסוף של לכלוך רב משטחים גדולים. גם קיבולת המצברים של מכונות שטיפה רכובות גדולה מאד, ומתאימה לשימושים ארוכים יחסית. למכונות שטיפה רכובות ישנו כושר תמרון יעיל, כך שנוח לנסוע איתן בשטחי עבודה מסוגים שונים, ולנקות היטב את האזור כולו. בנוסף, מדובר במכונות בטיחותיות במיוחד, ללא כבלים חשמליים אשר עלולים לגרום לנזקים במהלך הניקיון, ועם מתח חשמלי נמוך. אמנם, למכונות אלה ישנם גם מספר חסרונות, כמו המחיר של המכונה והמשקל שלה. מכונות שטיפה רכובות אינן מתאימות לשימוש על רצפות עדינות, כמו פרקט למשל.

עם זאת, כאשר מדובר על מפעלים ושטחי עבודה גדולים, רצפות רגישות ממילא אינן קיימות, במרבית המקרים, כך שמדובר בחשש רחוק. המחיר של מכונות שטיפה רכובות אמנם יקר, וגם התחזוקה שלהן יקרה יחסית – אולם המחיר משתלם בהחלט לנוכח המהירות והיעילות של הניקיון באמצעות המכונות.

חברתנו

חברתנו מציעה לכם מגוון סוגים של מכונות שטיפה, אשר מיועדות למגוון רחב של מטרות. אצלנו אתם נהנים מן המבחר הגדול ביותר של דגמים וסוגים של מכונות, ומשירות מקצועי שמלווה אתכם בכל תהליך הרכישה.

מחפשים מכונות שטיפה חזקות לעסק שלכם? בואו לרכוש אותן בחברתנו!