מכונות שטיפה לרצפות

מכונות לשטיפת רצפה חזקות

בדרך כלל, מכונות לשטיפת רצפה חזקות, מתבססות על הפעלת לחץ של מים חמים. חימום המים במכונה, ייעשה באמצעות מילוי המכונה בסולר. כמובן, שלפני הפעלת המכונה יש לשים את חומר הניקוי. לרוב, מכונות אלו יהיו גדולות ומסיביות. הניקיון יתבצע על הובלת המכונה על המשטח אותו רוצים לנקות. המים ייצאו מהמכונה ויינקו היטב את המשטח.

מכונות שטיפה לרצפות

מכונות נפוצות בחברות הפוליש:

חברות הפוליש, משתמשות במכונות שטיפה חזקות ומקצועיות לעבודות הניקיון. לפני הפעלת המכונה, ישימו במכונה חומרי ניקוי כמו ווקס, או חומרי ניקוי חזקים אחרים. צריך להבין, שבשטיפה ידנית רגילה, קשה להסיר לכלוכים קשים שנוצרים לאחר שיפוץ או בנייה. לכן, רק מכונות שטיפה חזקות, המתבססות על הפעלת לחץ מים חמים, יצליחו להסיר בקלות לכלוכים קשים אלו. לכן, חברות הפוליש משקיעות כסף רב ברכישת המכונות, אך מכסות את ההוצאה על ידי מתן שירות פוליש מקצועי.

מכונות החשובות לניקוי וחיטוי של בתי חולים ועסקים:

עסקים הרוצים מראה נקי של הרצפה, וסביבה נקייה מחיידקים, ישתמשו באופן יום יומי במכונות לשטיפת רצפה. שמירה על ניקיון והברקה של רצפת העסק, יוצרת רושם חיובי על המבקרים, תחושת נוחות, וכמובן שמירה על הבריאות. בבתי חולים, חשוב מאוד להשתמש במכונות שטיפת רצפה איכותיות. כל חיידק או לכלוך, עלול לסכן את החולים, ולכן לפחות 3 פעמים ביום, יעברו עובדי הניקיון של בית החולים עם מכונות השטיפה במסדרונות בית החולים.