מהו גרניק?

מכונות גרניק – קונים רק בחברתנו!

המושג גרניק הוא מושג שאולי שמעתם פעם, ואולי לא. אף את המושג של שטיפה בלחץ מים בוודאי שמעתם. עסקים רבים עושים שימוש במכונות מסוג גרניק על מנת לבצע עבודות ניקיון מסוגים שונים, במיוחד ניקוי של רכבים. חברתנו מציעה לכם מגוון סוגים של מכונות שטיפה איכותיות, כולל מכונות מן המותגים המובילים.

מה זה גרניק?

הגרניק הינה מכונת שטיפה ייחודית, אשר שוטפת באמצעות לחץ מים. לחץ מים גבוה נועד להסרה של כתמים קשים, והמכונות נועדו ליצור לחץ חזק של מים ולעיתים גם של חומרי ניקוי שונים, על מנת להסיר כתמים מחפצים שונים, החל ממכוניות ועד לרצפות.

גרניק - מכונת שטיפה בלחץ

מי צריך גרניק?

עסקים רבים עושים שימוש יומיומי בגרניק. מקומות גדולים אשר זקוקים לניקוי יסודי מלכלוך קשה, כמו בתי מלאכה, מפעלים מסוגים שונים, חברות של אחזקת מבנים וכדומה, עושים שימוש בגרניק על מנת לנקות את הלכלוך הרב שנוצר במקום. מכונות הגרניק לעיתים משמשות גם אנשים פרטיים, לעבודות כמו ניקוי המכונית הפרטית שלהם, וכן הלאה.
היתרון הגדול ביותר של הגרניק הוא לחץ המים הגבוה, אשר מאפשר ניקיון יסודי, מהיר ופשוט של כל מוצר. לכן, עסקים וחברות גדולות עושים בגרניק שימוש יומיומי, אשר חוסך זמן ועבודה קשה.

סוגים של גרניק

ישנם סוגים שונים של מכונות הגרניק, אשר מיועדות למטרות שונות ופועלות בצורות שונות.

סוג אחד הוא גרניק לשטיפה בלחץ, באמצעות מים חמים. זהו גרניק גדול ויקר במיוחד, והוא מתאים בעיקר לשימושן של חברות ניקיון מקצועיות. אנשים פרטיים לרוב אינם רוכשים את המכונות הללו, בעיקר בשל מחירן ובשל הגודל המוסדי שלהן. גם מפעלים גדולים ובתי מלאכה גדולים עשויים לרכוש גרניק של מים חמים. היתרון של המכונה הזו היא שהיא מסירה גם לכלוכים קשים במיוחד, והיא עושה זאת באמצעות קיטור שנוצר מלחץ גבוה של מים חמים. השימוש בגרניק מסוג זה מזרז מאד את עבודות הניקיון. יתרון מיוחד של סוג מכונה זה הוא שיש בה אפשרות גם לשטיפה בלחץ של מים קרים.

הסוג השני הוא גרניק שפועל באמצעת מים קרים בלבד. הוא מתאים לניקוי של רכבים, לניקיון יסודי של בתים ושל משרדים, וכן הלאה. הצורה של מכונת הגרניק דומה לצורתו של שואב אבק ביתי, והוא קטן וזול יחסית, כך שהוא משמש לעיתים קרובות גם אנשים פרטיים.

חברתנו

חברתנו מציעה לכם מגוון רחב של מכונות שטיפה מכל הסוגים, החל ממכונות שטיפה בסיסיות וממכונות המיועדות לרצפות, ועד לגרניק ולסוגים אחרים של מכונות שטיפה בלחץ. בחברתנו תוכלו למצוא את כל מגון הדגמים הקיים, וליהנות משירות מקצועי וממכונות איכותיות במיוחד, מן המותגים המובילים ביותר.

מחפשים מכונת שטיפה בלחץ יעילה ומקצועית? בואו למצוא את כל הדגמים האיכותיים, רק בחברתנו!