מכונות שטיפה לעסק

מכונות שטיפה לעסק – כל יום כמו חדש!

סביבה נקייה, מטופחת ומסודרת מהווה בסיס חשוב ליכולת חשיבה טובה ועבודה יעילה ואפקטיבית. כיום מייחסים חשיבות רבה לסביבת העבודה, העסק  או לסביבת הלימוד ומשקיעים תקציב רב על מנת לשמור על הסביבה נקייה ומסודרת. בתי עסק רבים ומשרדים שונים שוכרים אף שירותים של חברות ניקיון מקצועיות על מנת שאלו יתחזקו את העסק מדי  יום ביומו או כמה פעמים בשבוע ועושים הכול למען יצירת סביבה נקייה ומסודרת.

בעלי עסק או בעלי חברת ניקיון ורוצים לשדרג את השטיפה והניקוי של בתי העסק כמה רמות מעל כולם? מוזמנים להתרשם ממגוון מכונות שטיפה לעסק שאנו משווקים, קראו את המאמר ולאחר מכן תהיו חכמים יותר בנוגע למכונת השטיפה המתאימה ביותר בעבורכם.

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים 

מכונת שטיפה זו פועלת על לחץ מים קרים ומתאימה בעיקר לחקלאים, קבלנים, תחנות לשטיפת רכבים וכל עסק שאינו מעוניין להשתמש במכונה שפועלת על סולר מכיוון שמכונות אלו יקרות יותר לשימוש. מכונת שטיפה לעסק הפועלת על מים קרים בלבד מתאימה למקומות שאין בהם כתמי שומן קשים להסרה שיש להשקיע רבות בהסרתם ללא מים חמים.

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

מתאימה בעיקר למוסדות, למטבחים מוסדיים לבתי עסק בתחום המזון וההסעדה, מוסך או כל מקום בו ישנם כתמי שומן שונים שדורשים המסה שלהם על מנת להסירם ולהחזיר את העסק למצבו הקודם, כך שיום למחרת יגיעו העובדים וייהנו משהות במקום נקי ללא רבב.

מכונת שטיפה לעסק במים קרים וחמים

ישנן מכונות יקרות יותר שמציעות למשתמשים את שתי הפונקציות גם יחד. המכונה מאפשרת למשתמש להחליט באיזו פונקציה הוא משתמש , על פי המצב של השטח שיש לנקותו. מכונה זו משוכללת במיוחד ומותאמת לצרכים המשתנים של הלקוח ושל העסק.

מכונות שטיפה לעסק

מכונות לשטיפת רצפה

מכונות שטיפה המיועדות לשטיפת רצפות בגודל של 200 מ"ר, מתוצרת איטלקית המצטיינות באיכות מעולה. מכונות שטיפה אלו נחשבות מתאימות מאוד לשטיפת עסקים , חנויות , סופרים , קניונים או כל בתי עסק שמתאפיין בתעבורה של אנשים רבים במהלך היום וכתוצאה מכך הרצפה בסיומו של יום דורשת שטיפה מאסיבית. מכונת שטיפת רצפות תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ובקלות רבה.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של חברתנו ולהתרשם מהמגוון הרחב של מכונות לשטיפה, מכונות שיקלו עליכם או על עובדיכם ויביאו תוצאות טובות הרבה יותר בשטח הן מבחינת הניקיון והן מבחינת המוטיבציה לעבודה בסביבה נקייה.